TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, CHEK-UP FALAS, % E ULET E PERSONAVE QE E KRYEJNE ATE.(FOTO/VIDEO)

Në qëndrën shëndetësore të qytetit të Lezhës chek up-i për vitin 2017 është kryer nga 17% e popullsisë së regjistruar, pra nga 11.151 individë të referuar për tek specialisti në moshën 35 deri 70 vjeç e kanë kryer 1886 persona.Për dy muajt e parë të 2018 e kanë kryer chek up-in 432 persona respektivisht 187 në janar dhe 245 në shkurt.


Artikuj Pasardhes

LEZHE, INVESTIME VETEM NE PRAG FUSHATASH.(FOTO/VIDEO)

Prej 7 vitesh ka nisur të ndërtohet mbikalimi mbi rrugën me drejtim Thumane – Lezhë por akoma nuk ka përfunduar ndërsa paraqet një rrezik mjaf të madh në këtë aks për aksidente.Gjithashtu fare pranë tij një tjetër problem mjaft i madh mbetet edhe kryqëzimi i superstradës me rrugën e kombit[…]

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *