TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, BASHKIA LEZHE I BASHKOHET NISMES SE DHURIMIT TE GJAKUT.(FOTO/VIDEO)

Bashkia Lezhë i është bashkuar fushatës sensibilizuese të Kryqit të Kuq për dhurimin vullnetar të gjakut.Gjatë ditës së hënë punonjesit e kësaj njësie vendore dhuruan gjak në ndihmë të fëmijëve me talasemi dhe të plagosurve në aksidente, ndërsa nismës ju bashkuan dhe shumë qytetarë.


Artikuj Pasardhes

LEZHE, PUNONJESIT E BASHKISE PREJ MUAJSH PA RROGA.(FOTO/VIDEO)

Prej disa muajsh punonjësit e bashkisë së Lezhës nuk kanë marrë pagat që u takojnë.Fran Frrokaj kryetari i bashkisë së Lezhës bën me dije se kjo ka ardhur si pasojë e borxheve tepër të medha që ka trashëguar bashkia e Lezhës nga paraardhesit e tyre por që shumë shpejt të[…]

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *