TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, PAS SHUME VITESH DEBORA ZBARDH LEZHEN.(FOTO/VIDEO)

Pas shume viteve qarku i Lezhës është gdhire i mbuluar nga petku i bardhe i dëborës.Dëbora nuk ka rënë në sasi shumë të mëdha dhe nuk ka krijuar shume veshtiresi.Ata të cilët i janë gëzuar rënies së dëborës e cila mbuloi gjithë vendin janë fëmijët të cilët kanë përfituar nga rasti për të bërë plakun prej dëbore dhe për të luajtur me njëri-tjetrin.Ngricat kanë sjellë veshtirësi në rrugët kryesore si dhe një tjetër problem është mungesa e energjisë elektrike në disa zona.


Artikuj Pasardhes

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *