TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, XHAFAJ: SITUATA ME KRIMINALITETIN NE LEZHE E PAPRANUESHME.(FOTO/VIDEO)

Ministri i Brëndshëm Fatmir Xhafaj e quajti 2017 një vit jo pozitiv për Lezhën sa i takon situatës së kriminalitetit.Në një prononcim për median, pas analizës vjetore, Xhafaj tha për gazetarët se policia ishte e vendosur për të goditur grupet kriminale ndërsa shprehu shqetësim për abuzimet që janë bërë me pronat në bregdet.


Artikuj Pasardhes

LEZHE, 10 VJET PA AT.ZEF PLLUMBIN.(FOTO/VIDEO)

10 vjetori i ndarjes nga jeta i At.Zef Pllumbit është përkujtuar edhe në qytetin e Lezhes.Miq të afërm dhe personalitete të ndryshme kanë vlerësuar figurën e tij për qëndresën nën diktaturë dhe mendimin e përparuar. At. Zef Pllumbi ka ditur të lërë gjurmët e tij në histori edhe pse ka[…]

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *