TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, “RRJETA MIRMANGASH” ME KABUJ DHE TELA.(FOTO/VIDEO)

Rrjeti i telave dhe kabllove gjendet në çdo lagje të qytetit të Lezhës dhe paraqesin një pamje të shëmtuar për syrin e njeriut po ashtu paraqesin edhe një rrezik të madh për jeten e banorëve.Keto kabllo që qëndrojnë të varura ndërmjet objekteve e pallateve janë furnizues të energjisë elektrike dhe të operatorëve të ndryshëm të cilët vazhdojnë të qëndrojnë pa u levizur edhe pse disa herë është paralajmëruar heqja e tyre.


Artikuj Pasardhes

LEZHE, SHERBIMET KOMUNITARE DHE FUNKSIONIMI I TYRE.(FOTO/VIDEO)

Ndarja e përvojave praktike mbi ngritjen dhe funksionimin e shërbimeve komunitare multifunksionale ka qënë në fokus të një takimi të organizuar në Lezhë.Te pranishmit u njohën me praktikën e ndjekur nga Bashkia Lezhë si dhe shkëmbyen eksperienca me njëri tjetrin mbi shërbimet komunitare. Të afërta

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *