TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, PREZANTOHET “IN LOVE” NGA PREÇ ZOGAJ.(FOTO/VIDEO)

“In Love”, ky është titulli i përmbledhjeje poezish nga Preç Zogaj, i cili u prezantua edhe në Lezhë.Prania në Lezhë për poetin Zogaj është një shenjë e dashurisë për qytetin.Aty ku u krijua si poet dhe një detyrim për miqtë e rinj e të vjeter të shkollës poetike.Ndaj edhe përzgjedhja nuk ka qenë krejt e rastësishme.


Artikuj Pasardhes

LEZHE, TE GJITHE NE AKSION PER PASTRIMIN E QYTETIT.(FOTO/VIDEO)

Nisma e marrë nga qeveria Shqiptare të pastrojmë Shqiperinë që duam ka nisur prej disa ditësh.Ne qytetin e Lezhës pjesë nga administrata dhe përfaqësues të institucioneve të ndryshme kanë pastruar të ndarë në grupe dhe në pjesët më problematike të qytetit.Prefekti Gjergj Prendi i cili mori pjesë në këtë nismë[…]

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *