TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, NDEROHET MESUESI BUJAR BALA (FOTO/VIDEO)

Drejtoria Arsimore Rajonale Lezhë ka vlersuar pas vdekjes mësuesin Bujar Bala.Çertifikata e mirënjohjes i’u dha me motivacion “Për ndihmesën e çmuar në edukimin dhe mësimin e nxënësve”. Çertifikata ju dorëzua familjarëve të tij në 15 vjetorin e ndarjes nga jeta në prani të familjarëve miqve dhe kolegëve të mësues Bujarit.


Artikuj Pasardhes

KURBIN, BANORET MARRIN NE DUAR FATET E TYRE! (FOTO/VIDEO)

Zona e malësisë së Kurbinit prej vitesh është lënë në mëshirë të fatit për sa i përket investimeve nga ana e shtetit.Pamvarësisht kësaj kjo nuk i ka penguar banorët e zonës që kanë punuar në emigrim dhe të tjerë që me kursimet e tyre të finalizojnë disa investime mjaft të[…]

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *