TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, VIJON DEMTIMI I SHETITORES MBI LUMIN DRIN/POLICIA NUK BEN ASGJE! (FOTO/VIDEO)

Problematika e dëmtimit të hapësirave publike është trajtuar disa herë në edicionet tona informative por dëmtimi i shëtitores pranë lumit Drin vazhdon të mbetet shqetësues pasi dita ditës parmakët po hiqen nga vendi i tyre po ashtu edhe koshat e mbeturinave janë vjedhur dhe demtuar.Artikuj Pasardhes

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *