TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, JURGEN ULDEDAJ PRITET NGA KRYETARI I BASHKISE FRAN FRROKAJ.(FOTO/VIDEO)

Kryetari i Bashkisë Fran Frrokaj ka pritur boksierin Lezhjan Jurgen Uldedaj i cili fitoi duelin ndaj kundërshtarit Jakub Synek duke u shpërblyer me titullin “German International Cruiserweight” për peshat deri në 90 kilogram.


Artikuj Pasardhes

MIRDITE, SHEMBJET RREZIKOJNE RRUGEN E KOMBIT.(FOTO/VIDEO)

Toka vijon të rrëshqasë në Blinisht të Mirditës. Sasi të mëdha dherash dhe gurësh kanë arritur deri në Rrugën e Kombit, duke rrezikuar bllokimin e saj në afërsi të Repsit në Mirditë. Punëtorë e mjete janë vënë në gatishmëri për të mbajtur hapur këtë segment rrugor, ndërsa situata e krijuar[…]

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *