TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, DERI KUR KESHTU?!/”VIDHET” URA E VJETER E LEZHES.(FOTO/VIDEO)

Eshtë trajtuar disa herë në edicionet tona informative problematika që ka Ura e Vjetër e Lezhës.Dëmtimi i kësaj ure në pjesët rrethuese, heqja e bullonave në shtresën e saj që krijon zhurmë nga kalimi i automjetve por edhe vjedhja e parmakëve ndarës është bërë shqetësuese për qytetarët.Artikuj Pasardhes

LEZHE, TRYEZA “PER NJE MJEDIS ME TE PASTER”(FOTO/VIDEO)

Pastrimi i mjedisit dhe organizimi i institucioneve ishte në fokus të takimit të organizuar nga prefekti i qarkut të Lezhës me drejtues të institucioneve si dhe krerët e qeverisjes vendore.Ka një plan pune për këtë nismë e cila do të përfshijë të gjithë aktorët dhe faktorët lokalë me qëllimin e[…]

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *