TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, “3 LENDE NE 6 ORE”/NXENESIT: MUNDESI TE PUNOSH E MESOSH NE KLASE.(FOTO/VIDEO)

Nisma “3 lëndë në 6 orë” si në gjithë vendin ka nisur edhe në shkollat e qytetit të Lezhës Nxënësit e sistemit fillor dhe atij të mesëm kanë zhvilluar mënyrën e re të mësimit.Ky proces i ri u krijon mundësi që të gjithë të marrin pjesë në orën e mësimit, pasi kanë kohë të mjaftueshme për të mësuar e punuar në klasë.


Artikuj Pasardhes

LEZHE, SHERBIMET KOMUNITARE DHE FUNKSIONIMI I TYRE.(FOTO/VIDEO)

Ndarja e përvojave praktike mbi ngritjen dhe funksionimin e shërbimeve komunitare multifunksionale ka qënë në fokus të një takimi të organizuar në Lezhë.Te pranishmit u njohën me praktikën e ndjekur nga Bashkia Lezhë si dhe shkëmbyen eksperienca me njëri tjetrin mbi shërbimet komunitare. Të afërta

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *