TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, SHERBIMET KOMUNITARE DHE FUNKSIONIMI I TYRE.(FOTO/VIDEO)

Ndarja e përvojave praktike mbi ngritjen dhe funksionimin e shërbimeve komunitare multifunksionale ka qënë në fokus të një takimi të organizuar në Lezhë.Te pranishmit u njohën me praktikën e ndjekur nga Bashkia Lezhë si dhe shkëmbyen eksperienca me njëri tjetrin mbi shërbimet komunitare.


Artikuj Pasardhes

LEZHE, KLASAT E PESTA NE TEST INTELIGJENCE.(FOTO/VIDEO)

Nxënësit e klasave të pesta në të gjithë Shqipërinë i janë nënshtruar një provimi i cili zhvillohet për të dytin vit në vendin tonë.Sipas drejtorit të arsimit Bardhok Pulaj testi është për të parë aftesitë që nxënësit kanë dhe nuk është aspak penalizues. Të afërta

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *