TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, KESHILLI BASHKIAK MIRATON TAKSEN PER INFRASTRUKTUREN ARSIMORE.(FOTO/VIDEO)

Prej janarit familjarët dhe bizneset në Lezhë do të paguajnë një taksë të përkohshme për infrastrukturën arsimore.Taksa e re mori miratimin e këshillit Bashkiak të Lezhës në mbledhjen e parë për vitin 2018, ku me shumicë votash kaloi paketa fiskale dhe buxheti me vlerë 11 miliard lekë.


Artikuj Pasardhes

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *