TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, NIS NE 4 SHKOLLA TE QARKUT PROJEKTI “BEJME DETYRAT NE SHKOLLE” (FOTO/VIDEO)

4 Shkolla 9 vjeçare në qarkun e Lezhës kanë nisur implementimin e projektit “Bëjmë detyrat në shkollë” projekti i cili në ditën e parë të zbatimit është pritur me entuziazëm nga nxënësit por edhe mësuesit e veçanërisht prindërit.


Artikuj Pasardhes

LEZHE, RIORGANIZOHET SKEMA E NDIHMES EKONOMIKE.(FOTO/VIDEO)

Më shumë se gjysma e familjeve të cilat kanë përfituar deri dje ndihmë ekonomike janë larguar nga skema pas mënyrës së re të verifikimit. Janë plot 3041 familje të cilat nuk janë më pjesë e skemës në tre rrethet e qarkut të Lezhës ; Lezhë ,Mirditë dhe Kurbin. Faktin e[…]

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *