TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, ROLI I BASHKIVE NE RRUGEN E INTEGRIMIT EUROPIAN.(FOTO/VIDEO)

Kordinatorë lokalë të 12 bashkive dhe përfaqësues të bashkimit europian janë mbledhur në Lezhë për të zhvilluar konferencën mbi bashkitë për në Europe. Synimi i seminarit është rritja e ndërgjegjësimit të autoriteteve vendore mbi rolin e tyre në procesin e integrimit në BE.


Artikuj Pasardhes

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *