TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, BANORET E TOROVICES PRESIN RAMEN ME PROTESTA. (FOTO/VIDEO)

Banorët e Torovicës në Lezhë kanë pritur me protesta Kryeministrin Edi Rama. Banorët kërkojnë investime për ndërtimin e rrugës e cila është shkatërruar prej vitesh,ata mbanin edhe pankarta në duar dhe kanë qëndruar në shesh për një kohë të gjatë.


Artikuj Pasardhes

LEZHE, ZJARR NE BANESE/ZJARREFIKESIT NDERHYJNE NE KOHE.(FOTO/VIDEO)

Një banesë në lagjen “Besëlidhja” të qytetit të Lezhës është përfshirë nga flaket e zjarrit mesditen e së enjtes.Nga kjo ngjarje ka pasur vetëm dëme materiale.Zjarrfikësit kanë mundur të ndërhyjnë në kohë për të shuar flakët që në fillim nisën në ballkonin e banesës dhe po përhapeshin më pas edhe[…]

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *