TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, MIRESE VJEN ZOTI KRYEMINISTER! QYTETIN E PASTRUAM ME THEMEL! (FOTO/VIDEO)

Në datat 12 dhe 13 janar kryeministri Rama do të mbledhë qeverinë në qytetin e Lezhës.Në Lezhë për të pritur qeverinë kanë nisur pastrimet si në zonën e memorialit ashtu edhe në sheshin Gjergj Kastrioti duke e pastruar këtë te fundit edhe nga automjetet.


Artikuj Pasardhes

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *