TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, GJERMANIA DHE ZVICRA DY DONATORE TE RENDESISHEM TE QYTETIT. (FOTO/VIDEO)

Përfaqësues të qeverisë zvicerjane dhe asaj gjermane kanë dhënë një mbështetje mjaft të madhe
në Lezhë për finalizimin e projektit të ujësjellësit të Lezhës, Shëngjinit dhe balldrenit.Gjatë një
vizite në bashkinë e Lezhës ata kanë premtuar se do ta mbështesin përsëri qytetin e Lezhës me
projekte të tjera siç janë ato kundër përmbytjeve.


Artikuj Pasardhes

LEZHE, “JU BLINI LULE, NE BLEJME LIBRA” (FOTO/VIDEO)

Nxënësit e klasave të 5 në shkollën Besëlidhja kanë finalizuar me sukses projektin ju blini lule ne blejmë libra.Nxënësit janë shprehur shumë të lumtur pasi 54 librat që kanë blerë nga shitja e luleve do tia dhurojnë bibliotekës së shkollës. Të afërta

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *