TV LEZHA

TV LEZHA

KURBIN, RRESHJET E FUNDIT DEMTOJNE RRUGET! (FOTO/VIDEO)

Reshjet e rena ditët e fundit kanë sjellë shumë probleme,ku dhe rruga nacionale Skuraj-Shkopet
ka pësuar shëmbje si pasoje e shkarkimeve dhe prurjeve të medha të hidrocentraleve. Dëmtimi i kesaj rruge sjell dhe probleme në lëvizjen e njerzve.


Artikuj Pasardhes

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *