TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, PRENDI MBLEDH SHTABIN E EMERGJENCAVE CIVILE.(FOTO/VIDEO)

Në qytetin e Lezhës është mbledhur shtabi i emergjencave civile për të analizuar dhe për të marrë masa për sa i përket motit të keq i cili ka perfshirë vëndin tonë. Prefekti i Lezhës Gjergj Prendi ka kërkuar bashkëpunmin e institucioneve në rast se situata përkeqësohet në Lezhë.Qarku i Lezhës ka qënë disi më i qetë në krahasim me situatat e krijuara në disa qarqe të tjera të vëndit.


Artikuj Pasardhes

LEZHE, PREFEKTI MBLEDH EMERGJENCAT CIVILE.(FOTO/VIDEO)

Prefekti i Lezhës Gjergj Prendi ka mbledhur emrgjencat civile për tu përgatitur për sa i përket stinës së dimrit.Prendi ka theksur se tre bashkitë e qarkut të Lezhës duhet ti perfshijnë emergjencat civile në buxhet në të kundert ai nuk do t’ ua miratoje buxhetin. Të afërta

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *