TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, INAUGUROHET QENDRA PER ROMET DHE EGJIPTJANET. (FOTO/VIDEO)

Në qytetin e Lezhës është hapur një qëndër komunitare multifunksionale që do tu vijë në ndihmë kryesisht komunitetit rom dhe egjiptjan në zhvillimin e aktiviteteve dhe programeve për përfshirjen e tyre në shoqëri .Kjo qëndër është hapur falë bashkëpunimit të Bashkisë së Lezhës dhe Organizatës së urdherit të Maltës në Shqipëri.


Artikuj Pasardhes

MILOT, GJIKNURI INSPEKTON PASTRIMIN E AKSEVE RRUGORE.(FOTO/VIDEO)

Ka nisur ditën e sotme aksioni për prishjen e objekteve pranë kryqëzimit të kosovës. Disa nga pronarët e subjekteve kanë nisur ti prishin vetë duke bashkëpunuar edhe me IKMT. Aksioni është inspektuar edhe nga Ministri Energjisë dhe Infrastrukturës Gjiknuri i cili ishte i pranishëm në kryqëzimin Fushë Milotit. Ministri u[…]

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *