TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, FESTOHET DITA E ÇLIRIMIT TE SHQIPERISE.(FOTO/VIDEO)

Veteranë e përfaqësues të partisë socialiste në qytetin e Lezhës kanë kryer homazhe në varrezat e dëshmorëve me rastin e festës së 29 nëntorit ditës së çlirimit të Shqiperisë. Prefekti i Lezhës Gjergj Prendi ka shprehur keqardhje për mungesën e përfaqësuesve të partisë demokratike në këtë festë.Artikuj Pasardhes

LEZHE, SHERBIMET KOMUNITARE DHE FUNKSIONIMI I TYRE.(FOTO/VIDEO)

Ndarja e përvojave praktike mbi ngritjen dhe funksionimin e shërbimeve komunitare multifunksionale ka qënë në fokus të një takimi të organizuar në Lezhë.Te pranishmit u njohën me praktikën e ndjekur nga Bashkia Lezhë si dhe shkëmbyen eksperienca me njëri tjetrin mbi shërbimet komunitare. Të afërta

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *