TV LEZHA

TV LEZHA

KURBIN, HELMIMI NGA UJI I PIJSHEM/MJEKU:PRESIM ANALIZAT! (FOTO/VIDEO)

Dyshohet se uji i pijshem ka helmuar rreth 20 persona në qytetin e Laçit.Shefi i urgjences së këtij qyteti bën me dije se personat të cilët janë paraqitur në urgjencë kanë paraqitur të njëjtat simptoma.Ndërsa nga ana tjetër drejtori i shëndetit publik bën me dije se pasi janë njohur me situatën kanë marrë kampionët dhe i kanë dërguar në Tiranë dhe pritet rezultati më i saktë i analizave.


Artikuj Pasardhes

LEZHE, “FJALA ARTISTIKE” NE FORME KONKURSI.(FOTO/VIDEO)

Nxënësit e shkollave 9-vjeçare dhe të mesme të qytetit të Lezhës ishin pjesë e “Fjales Artistike” ku me interpretimet e tyre prekën të gjitha rrymat letrare.E gjitha erdhi e përgatitur në formën e konkursit midis shkollave, ku fituese u shpall shkolla e Gjadrit. Të afërta

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *