TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, NXENESIT E “KOLIN GJOKA” MARRIN VENDIN E TRETE NE KROACI. (FOTO/VIDEO)

Nxënësit e shkollës profesionale “Kolin Gjoka” kanë fituar çmimin e tretë gjatë një konkursi në Kroaci.Drejtori i shkollës Bardh Dedgjonaj është shprehur mjaft i lumtur për këtë arritje të shkollës dhe kjo falë mbështetjes të projektit aftësi për punë.Artikuj Pasardhes

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *