TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, MERR FUND SOROLLATJA PER NJE ÇERTIFIKATE! (FOTO/VIDEO)

Banorët e bashkisë së Lezhës për veprimet e ndryshme nuk kanë më nevojë më që t’i drejtohen zyrave të Gjëndjeve Civile për certifikatat pasi mund t’i tërheqin ato pranë zyrave me një ndalesë në të gjitha njësitë vendore.


Artikuj Pasardhes

LEZHE, DY PIKTORE NJE GALERI.(FOTO/VIDEO)

53 piktura janë ekspozuar nga dy piktorë Lezhjanë në galerine e arteve në qytetin e Lezhës. Ardjan Mashi dhe Bujar Mallunza kanë sjellë për publikun Lezhjan artin e tyre në forma dhe në koncepte të dryshme.Autorët kanë guxuar duke hedhur në telajo një botë të gjërë shpirtërore duke sjellë bukurinë[…]

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *