TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, TREGU I LIRE DREJT FALIMENTIMIT/TREGTARET:KA RENE FUQIA BLERESE.(FOTO/VIDEO)

Tregu i qytetit të Lezhës po shkon drejt falimentimit, këtë gjë e pohojnë vetë tregtarët jashtë kamerave se nuk fitojnë as 5 mijë lekë të vjetra në ditë. shkak për këtë situatë është rënia e fuqisë blerëse.


Artikuj Pasardhes

LEZHE, FATMIR LIMAJ, “NDERI I QARKUT” LEZHE.(FOTO/VIDEO)

Kryetari i Nismës për Kosovën Fatmir Limaj, e nderpreu për një ditë fushatën zgjedhore.Këtë të enjte Limaj ishte i pranishëm në ceremoninë e marrjes së çmimit në Lezhë, ’’Simbol i luftëtarit dhe komandant atdhetar, politikanit vizionar e të palodhur për integrimin euro atlantik dhe prosperitetin kombëtar”.Ishte ky motivacioni me të[…]

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *