TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, PREZANTOHET PREFEKTI I RI! (FOTO/VIDEO)

Në Lezhë është prezantuar prefekti i ri i qarkut.Ministrja e arsimit Lindita Nikolla ka bërë prezantimin e Ushtarakut në rezervë Gjergj Prendi.Ajo ka shprehur bindjen se Prendi do të shtyjë më tej modelin e Qeverisë Rama.


Artikuj Pasardhes

LEZHE, RRUGET RURALE NE GJENDJE TE MJERUAR.(FOTO/VIDEO)

Vetëm 800 metra rrugë në fshatin zejmen është lënë në mëshire të fatit me gropa të stërmëdha.Banorët e zonës kanë ngritur si shqetësim gjëndjen e mjeruar të rrugës pasi kur bie shi bëhet e pakalueshme dhe se fëmijët të cilët shkojnë në shkollë e kanë tejet të vështirë të kalojnë.[…]

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *