TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, NDEROHET GJON FRROKU ME DY ÇMIME PAQEJE.(FOTO/VIDEO)

Kantautorit Gjon Frroku i janë dorëzuar dy çmime nga organizata botërore e paqes.Misionar paqeje dhe urdhërin Nënë tereza për paqe.Në këtë aktivitet për dhënien e titujve për kantautorin Frroku merrnin pjesë përfaqësues të trupit diplomatik në Shqipëri, përfaqësues të parlametit Shqiptar si dhe personalitete të ndryshme të Lezhës si dhe familjarë të kantautorit.Artikuj Pasardhes

TVLEZHA MBETURINAT KANE PUSHTUAR SHENGJININ

Mbeturinat kanë mbërthyer qytetin turistik të Shëngjinit.Edhe pse pastrimi bëhet disa herë në ditë më shumë se është e parashikuar në kontratë janë hotelet dhe resortet që prodhojnë shumë mbeturina.Pushuesit që kanë zgjedhur bregdetin e Shëngjinit për të pushuar shprehen mjaft të irrituar. Të afërta

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *