TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, TAKIM ME OPERATORET TURISTIKE/KLOSI: TI PARAPRIJME SEZONIT TURISTIK.(FOTO/VIDEO)

Në Shëngjin është zhvilluar një takim me operatorët turistikë dhe përfaqësues të pushtetit vendor.Në këtë takim merrte pjesë edhe ministri i turizmit dhe mjedisit Blendi klosi i cili në fjalën e tij theksoi se për të pasur një sezon turistik të suksesshëm puna duhet të nisë që tani.Artikuj Pasardhes

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *