TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, NIS VAKSNIMI KUNDER GRIPIT/RISTANI:INTERESI BANOREVE ME I LARTE KETE VIT.(FOTO/VIDEO)

Në Lezhë ka nisur vaksinimi kundër gripit.Sipas Drejtorit të Shëndetit Publik Arben Ristani kanë ardhur 2200 doza vaksina numër ky më i larte krahasuar me një vit më parë dhe kjo rritje ka ardhur si rrjedhoje e rritjes së interesit të qytetareve.Artikuj Pasardhes

LEZHE, “AKROPOLI I RI” EDHE NE LEZHE!(FOTO/VIDEO)

“Akropoli i Ri” promovoi në ambientet e QKF Lezhë volumin e dytë të Revistës Filozofikja dhe dy libra me aftësi transformuese.Akropoli i Ri është një Organizëm Ndërkombëtar Kulturor dhe Filozofik që gjendet në mbi më shumë se 60 shtete. Të afërta

Lexo Me Shume »

KURBIN, TREGU I MILOTIT SI NE MESJETE! (FOTO/VIDEO)

Pazari i milotit i cili funksionon një herë në javë gjatë ditëve të diela ndodhet në gjëndje të mjerueshme. Në këtë treg tregtohen në mes të pluhurit dhe baltës produkte të bulmetit si dhe bagëti të dryshme pa u shqetësuar nga askush. Të afërta

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *