TV LEZHA

TV LEZHA

KURBIN, SITUATA ME ENERGJINE ELEKTRIKE SI NE VITET 80!/BANORET POLITIKANET VIJNE VETEM PER VOTA.(FOTO/VIDEO)

Linja elektrike në fshatrat Bushnesh, Dukagjin i Ri dhe Miliskajë është tejet e amortizuar. Banorët e këtyre fshatrave shprehen mjaft të shqetësuar dhe të rrezikuar për sa i perket kësaj situate të krijuar.Ata thonë se gjithmonë në kohë fushatash marrin premtime nga partitë politike por që deri më tani nuk janë venë në praktike.Artikuj Pasardhes

LEZHE, NE DITEN NDERKOMBETARE TE SHERBIMIT ZJARREFIKES.(FOTO/VIDEO)

Dita ndërkombëtare shërbimit zjarrëfikës nuk e gjen në gjëndje të mirë shërbimin zjarrfikës në Lezhë për sa i përket logjistikës.Megjithatë punonjësit e shërbimit zjarrefikës në Lezhë kanë zhvilluar një aktivitet sensibilizues se si të shmangen rastet e fatkeqësive nga rënia e zjarreve. Të afërta

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *