TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, PROBLEMATIKA E RRUGEVE TE BRENDESHME TE QYTETIT. (FOTO/VIDEO)

Edhe pse me gjatësi të vogël kjo rrugë pak metra larg qëndrës së qytetit është në gjëndje të mjerueshme prej vitesh.Kjo situatë bën që banorët të hasin vështirësi të shumta sidomos në muajt e dimrit si pasojë e rreshjeve të cilat krijojnë baltë dhe pellgje me ujë.Artikuj Pasardhes

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *