TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, “BETEJA” E KRYETAREVE TE FSHTRAVE ME BASHKINE!.(FOTO/VIDEO)

Kryetarët e fshatrave në Lezhë për të dyten herë kanë kërkuar nga bashkia e Lezhës që tu jape pagat qe u takojnë.Ata kanë përgënjeshtruar deklaratën e bashkisë se 64 kryepleq të fshatrave të Lezhës jane në procese gjyqësore.
Artikuj Pasardhes

LEZHE, ME AFTESI NDRYSHE POR NJELLOJ SI TE TJERET. (FOTO/VIDEO)

Klodi, Besjana dhe Xhuliano janë fëmijë me aftësi ndryshe në Shkollën 9 vjeçare “Marsha Gjoni” në Rrilë të Lezhës, por që asnjëherë nuk e kanë ndjerë mungesën dhe përkujdesjen e mësuesve të kësaj Shkolle.Një suprizë e veçantë për ta ka qënë vizita e një regjisori të njohur me famë botërore[…]

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *