TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, MJEKU MARKU: KUJDES NGA SEMUNDJA E FRUTHIT.(FOTO/VIDEO)

Sëmundja e fruthit është fare pranë vendit tonë.Sipas mjekut pediatër Mark Marku në Lezhë më të rrezikuarit janë fëmijët të cilët nuk kanë kryer vaksinimet për këtë sëmundje pasi prindërit mendojnë se bërja e kësaj vaksine lë pasoja tek femijët.Artikuj Pasardhes

LEZHE, SHETITORJA QE DUHEJ TE THITHTE TURISTE! (FOTO/VIDEO)

Problematika e dëmtimit të hapësirave publike të qytetit të Lezhës është trajtuar disa herë në edicionet tona informative por dëmtimi i shëtitores pranë lumit Drin vazhdon të mbetet shqetësues pasi dita ditës parmakët e drunjtë po hiqen nga vendi i tyre dhe disa pjese të trotuarit janë dëmtuar.Problem tjetër që[…]

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *