TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, NDIHMA PER FAMILJET NE NEVOJE NE DITEN SIMBOL TE TYRE! PO DITET E TJERA?!(FOTO/VIDEO)

17 tetori shënon ditën ndërkombëtare kundër varfërisë.Në Lezhë kryqi i kuq në bashkëpunim me institucione të ndryshme dhe organizata kanë shpërndarë ndihma në ushqime për familjet më në nevojë.Artikuj Pasardhes

LEZHE, NDIHMA EKONOMIKE E BLLOKUAR PRE 2 MUAJSH.(FOTO/VIDEO)

Prej dy muajsh në bashkinë e Lezhës nuk shpërndahet ndihma ekonomike dhe kjo për shkak se këshilli bashkiak nuk mblidhet për ta miratuar. Sipas drejtorit të ndihmës ekonomike kjo situate është kthyer në një problem mjaft shqetësues pasi shumë familje nuk kanë të ardhura të tjera. Të afërta

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *