TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, MUNGESA E RAMPAVE NJE PROBLEM QE NUK U ZGJIDH KURRE! (FOTO/VIDEO)

Mungesa Rampave në qytetin e Lezhës mbetet një problem i pazgjidhur.Trotuaret dhe rrugët e qytetit të Lezhës janë tejet të vështira për personat me aftësi të kufizuar dhe nënat me fëmijë të vegjël në karroca pasi trotuaret janë tejet të larta dhe me shkallë aspak të përshtatshme.Artikuj Pasardhes

LEZHE, INFRASTRUKTURA LE PER TE DESHIRUAR.(FOTO/VIDEO)

Rruga “FRAN IVANAJ” prej kohësh ndodhet në gjëndje tejet të amortizuar. Edhe pse shumë herë është ngritur si shqetësim askush nuk ka marre mundin të investojë në të.Kjo rrugë ndodhet vetëm pak metra larg qëndrës së qytetit të Lezhës. Të afërta

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *