TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, GAZETARET DHE POLITIKA! (FOTO/VIDEO)

Gazetari dhe publicisti Zef Përgega në një intervistë për gazetarët ka shprehur se e drejta e fjalës së gazetarëve po cënohet nga na e politikanëve dhe kjo sipas tij nuk është aspak e drejtë.


Artikuj Pasardhes

LEZHE, PERKUJTOHET 147-VJETORI I LINDJES SE AT GJERGJ FISHTES (FOTO/VIDEO)

Në Lezhë është përkujtuar 147-vjetori i lindjes të poetit, intelektualit dhe politikanit Shqiptar “At Gjergj Fishta”. Në bibliotekën që mban emrin e Homerit shqiptar, “At Gjergj Fishta”, u organizua një veprimtari përkujtimore ndërsa të pranishëm ishin autoritete lokale, intelektualë , si dhe nxënës shkollash. Të afërta

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *