TV LEZHA

TV LEZHA

KURBIN, MUAJI I LETERSISE DHE ARTIT/AKTIVITET FESTIV.(FOTO/VIDEO)

Në kuadër të muajit të letërsisë dhe artit shoqata kombëtare e miqësisë dhe bashkëpunimit Shqiperi-Itali kanë organizuar në bashkëpunim me bashkinë e Kurbinit një aktivitet festiv me këngë dhe valle që kanë argëtuar të pranishmit në sallë.Artikuj Pasardhes

LEZHE, BREZI I RI I INSTRUMENTISTEVE.(FOTO/VIDEO)

Lezhës nuk do ti mungojnë më instrumentistët.Brezi i ri i instrumentistëve jo vetëm që janë të talentuar por kanë arritur që të marrin edhe çmime të para në konkurse kombëtare dhe ndërkombetare, ndonëse klasat me orjentim muzikor kanë vetëm dy vite që kanë nisur të aplikohen. Të afërta

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *