TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, KOSHA TE RINJ POR NE RRUGET E QYTETIT MBIZOTERON PAPASTERTIA.(FOTO/VIDEO)

Në qytetin e Lezhës janë vendosur kosha të rinj të vegjël për mbeturina.Drejtori i shërbimeve publike pranë bashkisë së Lezhës Ndue Lushi bën me dije se Lezha ka pasur mungesë të koshave për mbeturina dhe se vendosja e tyre në rrugët e qytetit do të bëjë që qyteti të jetë më i pastër.Artikuj Pasardhes

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *