TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, VJEDHJA E KABULLIT QE NDRIÇON SHETITOREN/OSHEE:MIRMBAJTJEN E KA BASHKIA.(FOTO/VIDEO)

Oshee-Lezhë ka reaguar për vjedhjen e kabullit prej 350 m në shëtitoren e Drinit duke theksuar se bashkia e Lezhës është përgjegjëse për mirëmbajtjen e saj.Artikuj Pasardhes

LEZHE, TRYEZA “PER NJE MJEDIS ME TE PASTER”(FOTO/VIDEO)

Pastrimi i mjedisit dhe organizimi i institucioneve ishte në fokus të takimit të organizuar nga prefekti i qarkut të Lezhës me drejtues të institucioneve si dhe krerët e qeverisjes vendore.Ka një plan pune për këtë nismë e cila do të përfshijë të gjithë aktorët dhe faktorët lokalë me qëllimin e[…]

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *