TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, NE LEZHE VIDHET GJITHÇKA, ASKUSH NUK REAGON!(FOTO/VIDEO)

Pusetat në qytetin e Lezhës përbëjnë një problem mjaft shqetësues.Kapakët mungojnë jo vetëm në trotuare por edhe në të dyja pjesët anësore të rrugës.Artikuj Pasardhes

LEZHE, K.B MIRATON BURSAT PER STUDENTET. (FOTO/VIDEO)

Këshilli i Bashkisë Lezhë miratoi një sërë vendimesh që ishin të paraqitura në rendin e ditës për tu diskutuar. Ndër pikat më kryesore ka qënë miratimi i bursave për studentët e vitit të parë të universiteteve po ashtu dhe nxënësit e shkollës e Kolin Gjoka të cilët jetojnë në konvikt.Në[…]

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *