TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, DEMTOHET PRONA PUBLIKE/BASHKIA:THIRRJE PER TE MARRE MASA!(FOTO/VIDEO)

Qytetarët e papërgjegjshëm vazhojnë të dëemtojnë pronat publike në qytetin e Lezhës.Drejtori i shërbimeve publike pranë bashkisë së Lezhës Ndue Lushi tregon se janë vjedhur dhe prishur ndriçuesit e rrugëve gjithashu janë djegur edhe kontenierët e mbeturinave.Artikuj Pasardhes

LEZHE, TE GJITHE NE AKSION PER PASTRIMIN E QYTETIT.(FOTO/VIDEO)

Nisma e marrë nga qeveria Shqiptare të pastrojmë Shqiperinë që duam ka nisur prej disa ditësh.Ne qytetin e Lezhës pjesë nga administrata dhe përfaqësues të institucioneve të ndryshme kanë pastruar të ndarë në grupe dhe në pjesët më problematike të qytetit.Prefekti Gjergj Prendi i cili mori pjesë në këtë nismë[…]

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *