TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, LAJM I MIRE/BRENDA TETORIT MAMOGRAFIA “VJEN” NE LEZHE. (FOTO/VIDEO)

21 raste të reja janë diagnostifikuar me sëmundjen e kancerit të gjirit në Lezhë.Onkologia Bardha Gjoni thekson se Brenda muajit tetor në Lezhë do të instalohet mamografia dhe gratë nuk do të kenë pse të shkojnë më në qytete të tjera për ta marrë këtë shërbim.


Artikuj Pasardhes

LEZHE, BASHKEPUNIMI QEVERI VENDORE-OPERATORE TURISTIKE.(FOTO/VIDEO)

Përfaqësues të disa bizneseve turistike kanë zhvilluar një takim me përfaqësues të bashkisë së Lezhës ku kanë bashkëbiseduar mbi problemet e turizmit, për pastrimin, taksat, infrastrukturën dhe hapësirat publike.Gjithashtu është diskutuar për të gjetur mënyra sa më cilësore për të promovuar turizmin për Lezhën, Shëngjinin dhe bregdetin e Tales. Të[…]

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *