TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, DEGRADON SHETITORJA E RE E LUMIT DRIN/ASNJE REAGIM! (FOTO/VIDEO)

Persona të papërgjegjshëm vazhdojnë të dëmtojnë shëtitoren buzë lumit drin për të disatën herë.Parmakët të cilët përshkojnë rreth 2 km të shëtitores janë vjedhur, koshat janë dëmtuar dhe stolat përgjatë saj janë në gjendje aspak të mirë.Artikuj Pasardhes

LEZHE, BASHKEPUNIMI QEVERI VENDORE-OPERATORE TURISTIKE.(FOTO/VIDEO)

Përfaqësues të disa bizneseve turistike kanë zhvilluar një takim me përfaqësues të bashkisë së Lezhës ku kanë bashkëbiseduar mbi problemet e turizmit, për pastrimin, taksat, infrastrukturën dhe hapësirat publike.Gjithashtu është diskutuar për të gjetur mënyra sa më cilësore për të promovuar turizmin për Lezhën, Shëngjinin dhe bregdetin e Tales. Të[…]

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *