TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, “AKROPOLI I RI” EDHE NE LEZHE!(FOTO/VIDEO)

“Akropoli i Ri” promovoi në ambientet e QKF Lezhë volumin e dytë të Revistës Filozofikja dhe dy libra me aftësi transformuese.Akropoli i Ri është një Organizëm Ndërkombëtar Kulturor dhe Filozofik që gjendet në mbi më shumë se 60 shtete.Artikuj Pasardhes

LEZHE, FENOMENI I BRAKTISJES SE SHKOLLES, SHQETESUES.(FOTO/VIDEO)

Varfëria e tejskajshme po largon gjithnjë e më shumë fëmijët Shqiptarë nga bankat e shkollës, duke i bërë pjesë në tregun e punës.Në ditën botërore kundër shfrytezimit të fëmijëve në qytetin e Lezhës është organizuar aktivitet sensibilizues në mënyrë që të ulet numri i rasteve të fëmijëve që shfrytezohen për[…]

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *