TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, FRROKAJ PRET NE BASHKI DELEGACIONIN POLAK.(FOTO/VIDEO)

Një delegacion polak ka vizituar bashkinë e Lezhës gjatë ditës së enjte.Takimi ka patur fokus kryesor bashkëpunimin dhe shkëmbimin e praktikave më të mira ndërmjet vëndeve në dobi të zhvillimit ekonomik.Artikuj Pasardhes

LEZHE, FENOMENI I BRAKTISJES SE SHKOLLES, SHQETESUES.(FOTO/VIDEO)

Varfëria e tejskajshme po largon gjithnjë e më shumë fëmijët Shqiptarë nga bankat e shkollës, duke i bërë pjesë në tregun e punës.Në ditën botërore kundër shfrytezimit të fëmijëve në qytetin e Lezhës është organizuar aktivitet sensibilizues në mënyrë që të ulet numri i rasteve të fëmijëve që shfrytezohen për[…]

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *