TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, KAMIONI I “ZORREVE” NDOT SERISH AJRIN NE LAGJEN SKENDERBEG/ASKUSH NUK MERR MASA. (FOTO/VIDEO)

Banorët e lagjes “Skenderbeg” janë ankuar mbi ndotjen që shkakton sipas tyre një autobot që transporton mbetje organike jashte çdo standarti.Banorë të alarmuar të kësaj lagjeje kanë ngritur zerin pasi situata ashta problematike.Era tejet e rëndë për banorët është edhe rrezik për përhapjen e epidemive.Artikuj Pasardhes

LEZHE, REAGIM QYTETAR! (FOTO/VIDEO)

Fjalimi i Rigerta Lokut në parlamentin e Shqipërisë ka patur një reagim mjaft të madh në rrjetet sociale, media dhe jo vetëm.Qytetarët në Lezhë të pyetur për këtë çështje kanë shprehur vlerësime për një figure të tillë dhe se njerez si Gerta i duhen parlamentit. Të afërta

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *