TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, DIJA NUK FRENOHET AS NGA FENOMENI I GJAKMARRJES. (FOTO/VIDEO)

17 familje janë të ngujuara në rrethin e Lezhës.Por në dy vitet e fundit, fëmijë të cilët janë pjesë e familjeve të prekura prej këtij fenomeni, vazhdojnë shkollën pa problem.Kështu është shprehur kryetari i pajtimit të gjaqeve Pjetër Gjoka.Ai ka theksuar se falë punës së vazhdueshme në disa raste është bërë i mundur ndërmjetësimi ndërmjet familjeve.Gjakmarrja është një fenomen që prej kohësh ka sjellë drama dhe tragjedi në shoqërinë Shqiptare.Artikuj Pasardhes

LEZHE, VRASJA E ALEKSANDER NDOKES, VIJOJNE HETIMET.(FOTO/VIDEO)

Aleksandër Ndoka u vra me breshëri automatiku pranë banesës së tij në orët e para të mëngjesit të së shtunës.Trupi i pajetë i 48 vjeçarit, vëllai i ish-deputetit socialist Arben Ndoka u gjet nga familjarë të tij rreth orës 4 të mëngjesit në lagjen “ Nënë Tereza” të qytetit të[…]

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *