TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, TE PAKTEN JEPUNI TITULLIN “VULLNETARE”!

Instruktorët të cilët japin kurse për fëmijët pranë qëndrës kulturore të fëmijëve prej një viti nuk kanë marrë pageset që duhet të marrin për punën e tyre thekson për mediat përgjegjësi i Q.K.F-Lezhë Marcel Lacaj.Artikuj Pasardhes

LEZHE, MESHE E SHENJTE NE NDER TE GJERGJ KASTRIOTIT.(FOTO/VIDEO)

U mbajt në Katedralen e Shën Nikollës në Lezhë mesha e shenjtë e organizuar në nder të figurës së heroit tonë kombëtar.E mbështetur nga Konferenca Ipeshkvore e Shqipërisë në bashkëpunim me Kishën Katolike në Kosovë dhe Arqipeshëkvinë e Tivarit organizuan shtegtimin e kishës mbarë Shqiptare në Lezhë.Në këtë shtegtim morën[…]

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *