TV LEZHA

TV LEZHA

LEZHE, “TOGETHER FOR LIFE” DHE POLITIKAT MJEDISORE. (FOTO/VIDEO)

Shoqata “together for life” ka zhvilluar në qytetin e Lezhës një trajnim me gazetarët mbi të drejtën e informimit mbi politikat mjedisore për zhvillim të qëndrueshëm.Artikuj Pasardhes

LEZHE, INVESTIME VETEM NE PRAG FUSHATASH.(FOTO/VIDEO)

Prej 7 vitesh ka nisur të ndërtohet mbikalimi mbi rrugën me drejtim Thumane – Lezhë por akoma nuk ka përfunduar ndërsa paraqet një rrezik mjaf të madh në këtë aks për aksidente.Gjithashtu fare pranë tij një tjetër problem mjaft i madh mbetet edhe kryqëzimi i superstradës me rrugën e kombit[…]

Lexo Me Shume »

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *